OSTUKORV

Hooldus ja remont

Pureva Oü tagab kõigile oma poolt müüdavatele tööriistadele ja seadmetel profesionaalse järelteeninduse, hoolduse ja remondi.


Teostame remondi ning hooldusteenust käsitööriistadele ning keevitusseadmetele. Meie remondikeskus vastab alati teie küsimustele telefonil +3725043643 või kirjutades hooldus@pureva.ee

Tööriistade remondi- ja hooldustingimused:
Tööriista remonti toomisel on Pureva OÜ-l õigus võtta defekteerimistasu 12€. Suurte tööriistade defekteerimine maksab 50€. Defekteerimise hind koosneb tööriista lahti võtmisest, kontrollimisest ja vea tuvastamisest. Juhul, kui klient otsustab, et tööriista ei remondita, on töö maksumuseks 12€/50€ ning tööriist tagastatakse lahti võetuna. Kui remondis olevale tööriistale ei tulda järgi 3 kuu jooksul, on Pureva OÜ-l õigus tööriist kulude katteks realiseerida. Pureva OÜ-l on õigus võtta defekteerimistasu remondi pakkumise katteks. Kui tööriist läheb remonti, arvestatakse defekteerimis-tasu hiljem remondi summast maha. Tööriistade remondi aeg on 7-30 päeva. Pureva Oü-st mitte olenevalt ei pruugi alati kõik varuosad saabuda õigeaegselt ja seega võib tööriistade remont võtta rohkem aega, kui algselt lubatud. Remondi tunnihind on 33€. Miinimum remondi maksumus on 0,5 tundi/16,5€. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

pureva-kliendikaart