Pesuaine AIRPRESS tänavakividele 1lArtikkel:
12039
EAN:
8712418393491

Saadavus:
Laos

5,00 € tükk Hind käibemaksuta: 4,17 €

tükk
12039 Pesuaine konsentraat tänavakividele. Tänava-, katusekivide, pinnasekivide, betooni, müüride töötlemiseks. Eemaldab õlid, rasva, tahma.
Enne toote kasutamist tutvuge juhendiga. Eemaldage suurem mustus nt survepesuriga. Pihustage puhastatav pind puhastusainega üle. Oodake mõned minutid, ärge laske pinnal kuivada. Seejärel puhastage pinda kraabitsa või harjaga. Loputamiseks kasutage tugevat veejuga või survepesurit. Vajadusel korrake protseduuri.
Õrnad pinnad - 0,5-1kg pesuainet 10kg vee kohta.
Tugevam mustus - 1-3kg 10kg vee kohta.
Sisaldus: Naatriumhüdroksiid >5%, C <5% anioonseid ja mitteioonseid pindaktiivseid aineid, C <5% amfoteersed pindaktiivsed aineid.
OHT! Võib põhjustada metalli korrosiooni. Võib põhjustada naha- ja silmaärritusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kindaid, kaitseriietust, kaitseprille, tolmumaski. Kui aine satub nahale (või juustele), eemaldage ainega saastunud riided, loputage veega. Kui vajate meditsiinilist abi, hoidke käepärast toote pakend või etikett. Kui aine satub silma, loputage rohke veega, võimalusel eemaldage kontaktläätsed ja jätkake loputamist, kontakteeruge koheselt arstiga. Nii toote jääkide kui pakendi puhul lähtuda prügisorteerimise põhimõtetest.
Pesuaine säilivusaeg: 24 kuud pakendil olevast kuupäevast.
Toodetud Poolas.